A Serisinden Kimler Güncelleme Aldı?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar, "Dağıtım durdu" veya "Dağıtım yok" saçmalıklarını bırakın. Her konu altında güncellemenin kademeli bir şekilde dağıtılacağını söylüyoruz. Eylül ayına kadar hepimize dağıtılmış olacaktır. Bu süre içerisinde güncelleme dağıtımı belirli aralıklarla devam edecek zaten.​

Ek: Güncelleme bir hafta sonra da gelse, bugün de gelse aynı güncelleme. Bir değişiklik olmayacak. Ancak sorunları fixlemek için hepimize dağıtıldığında yeni bir güncelleme gelecektir. O zamana kadar şimdi alanla bir ay sonra alacak arasında hiçbir fark yok.​

Teşekkürler, bilgilendirme için ama ,sanki böyle bilgilendirme yaparken emir verir gibi kızar gibi tepkili gibi cevaplar değilde, biraz daha sakin insanlara yakın üslup kullansanız. Bilmem ben öyle algılıyorum yazılarınızda.

W

wittroc

Guest
Teşekkürler, bilgilendirme için ama ,sanki böyle bilgilendirme yaparken emir verir gibi kızar gibi tepkili gibi cevaplar değilde, biraz daha sakin insanlara yakın üslup kullansanız. Bilmem ben öyle algılıyorum yazılarınızda.
Her konuda aynı şeyleri çoğu zaman aynı kişilere açıkladığımızdan bir zaman sonra maalesef üslupta da değişiklik oluyor.

CaptainN__

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Ben A5 kullanan birisiyim ve bende henüz güncellemeyi alamadım oppo'nun müşteri hizmetlerini aradım onlarda eylül gibi gelir dediler

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Her konuda aynı şeyleri çoğu zaman aynı kişilere açıkladığımızdan bir zaman sonra maalesef üslupta da değişiklik oluyor.
Ozaman yani ortaya değil direkt kişilerin kendisine yazın isim alıntısı yaparak, emir eri gibi oluyor, herkese emir verir gibi

semetebelece

Taze Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Bizim evde de A9 var ama güncelleme yok :D , komşuda da A9 var oda almamış. Şuan dağıtım yok galiba, yoksa ansızın hepsine bir anda mı verecek ki "ceeeee" yaparak:D
Mesajlar birleştirildi:

Ne kadar geç gelirse o kadar iyi demişsiniz, o zaman niye acele edip erken indirelim, ne kadar geç gelirse o kadar olgunlaşacak galiba güncelleme.
Hahaha hayır öyle demek istemedim güncellemeler telefon için ne kadar az sıklıkla gelmesinin sağlıklı olmasını söylüyorum. Örneğin Samsung un 2 ayda bir güncelleme alarak telefon ömrünü maksimum 2 yilda tükendiğini bilmenizi isterim az ve öz güncelleme iyi diye düşünüyorum

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Siz alışmışsınız ,böyle konuşmaya ondan bu kadar katı ve direktifler yapıyorsunuz.kimse burada sizin emir eriniz değil. Herkes merak ediyor soruyor bu forum onun için var, siz direktifler buyurun diye değil.

W

wittroc

Guest
Siz alışmışsınız ,böyle konuşmaya ondan bu kadar katı ve direktifler yapıyorsunuz.kimse burada sizin emir eriniz değil. Herkes merak ediyor soruyor bu forum onun için var, siz direktifler buyurun diye değil.
Forumun amacını bildiğinizi varsayıyorum ve burada mod olduğuma göre bu amaca uygun davranıyorum. Diğer mesajlara bakarsanız üslûbumun farklı olduğunu da görürsünüz. :)