A Serisinden Kimler Güncelleme Aldı?

aunsal351

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Arkadaşlar merhaba
Güncelleme gecikmeli geliyor çok haklısınız ama telefonlarla alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum güncellemeler bence ne kadar geç gelise o kadar iyidir. İsterseniz VPN India ile erkenden indirebilirsiniz bende A9 2020 kullanıyorum ve VPN ile indirdim meraktan :) aynı zamanda Oppo da çalışıyorum. Yardımcı olmaya çalışırım dilerseniz kurmanıza konu başlığı ile açarız talep gelirse
İndirdim recoveryden yüklemeye çalıştım hata verdi yükleme başarısız diye ne yapabilirim

Son düzenleme:

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
@Elif arkadaşlar güncellemeler sebebiyle herkeste bir gerginlik var :) Her ne kadar saçmalık olsa da dediğiniz gibi burada olma sebepleri olabilir. Bizler de yoruluyoruz, sizler de. Bu sebeple böyle ufak tefek şeylerle birbirimize karşı tavır almaya gerek olmadığı kanaatindeyim. Forum hepimizin, birbirimizi üzmeye gerek yok.
Teşekkür ederim bu güzel yaklaşımınız için, üslup her zaman önemli sizin şuan kullandığınız gibi, kişiler görevlerini yerine getirirken daha mütevazi konuşabilir sizin yaptığınız gibi, ozaman kimse rencide olmaz, forum hepimizin burada öylede böylede bir şekilde olma sebebimiz var,böyle tavırlar uzaklaşmaya sebeb olur,kimse bişey soramaz , yazamaz hale gelir forumun olma amacı kaybolur, yoruluyor olabilir insanlar anlıyorum ama emri vaki konuşma kişiler daha çok yoracaktır diye düşünüyorum, tekrar teşekkür ederim kolay gelsin.

Gzc

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
A5 2020 android 10 güncellemesi geldi 3 gün önce arkadaşıma ama diğer A5 modellerine gelmedi ve A9 2020 kullanıyorum ben bana hayla gelmedi android 10 artık seri günceleme yapmaları lazım bekletmeyin 1 hafta içinde tüm a serilerine yayınlansın artık OPPO saygılar

Ekli dosyalar

• IMG-20200716-WA0002.jpg
    IMG-20200716-WA0002.jpg
    57.9 KB · Görüntüleme: 28

Meminsacakli27

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Arkadaşlar merhaba
Güncelleme gecikmeli geliyor çok haklısınız ama telefonlarla alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum güncellemeler bence ne kadar geç gelise o kadar iyidir. İsterseniz VPN India ile erkenden indirebilirsiniz bende A9 2020 kullanıyorum ve VPN ile indirdim meraktan :) aynı zamanda Oppo da çalışıyorum. Yardımcı olmaya çalışırım dilerseniz kurmanıza konu başlığı ile açarız talep gelirse
Bana yardımcı olur musun ben yapamadım

Homeros

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Arkadaşlar merhaba
Konu açabilir misiniz acaba? Ya da indirmemiz gereken dosya hangisi söyleyebilir misiniz?

Tolga Çelik

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Bizim evde de A9 var ama güncelleme yok :D , komşuda da A9 var oda almamış. Şuan dağıtım yok galiba, yoksa ansızın hepsine bir anda mı verecek ki "ceeeee" yaparak:D
Mesajlar birleştirildi:

Ne kadar geç gelirse o kadar iyi demişsiniz, o zaman niye acele edip erken indirelim, ne kadar geç gelirse o kadar olgunlaşacak galiba güncelleme.
Çok sinir bozucu olay. Bir gece ansızın güncelleme yapacaklar herhalde :D
Mesajlar birleştirildi:

Arkadaşlar merhaba
Reis yine çıkmadı güncelleme :D