A Serisinden Kimler Güncelleme Aldı?

scotiflag

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
evet sayın forum sakinleri bugün A serisi için kimlere coloros7 verildi,yoksa durakladı mı?
modelinizi yazarsanız çok sevinirim...

eurobaz

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
A5 kullanıyorum da keşke almasaydım. Hala gelmedi güncelleme nefret ettim şu markadan

Barıscan70

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Güncelleme alan yokmu nedir anlamadım bende a5e gelmedi daha bugün alan yokmu dur acaba

semetebelece

Taze Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Arkadaşlar merhaba
Güncelleme gecikmeli geliyor çok haklısınız ama telefonlarla alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum güncellemeler bence ne kadar geç gelise o kadar iyidir. İsterseniz VPN India ile erkenden indirebilirsiniz bende A9 2020 kullanıyorum ve VPN ile indirdim meraktan :) aynı zamanda Oppo da çalışıyorum. Yardımcı olmaya çalışırım dilerseniz kurmanıza konu başlığı ile açarız talep gelirse

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
A9 kullanıyorum hâlâ gelmedi. Artık sinirlenmeye başladım..
Bizim evde de A9 var ama güncelleme yok :D , komşuda da A9 var oda almamış. Şuan dağıtım yok galiba, yoksa ansızın hepsine bir anda mı verecek ki "ceeeee" yaparak:D
Mesajlar birleştirildi:

Arkadaşlar merhaba
Güncelleme gecikmeli geliyor çok haklısınız ama telefonlarla alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum güncellemeler bence ne kadar geç gelise o kadar iyidir. İsterseniz VPN India ile erkenden indirebilirsiniz bende A9 2020 kullanıyorum ve VPN ile indirdim meraktan :) aynı zamanda Oppo da çalışıyorum. Yardımcı olmaya çalışırım dilerseniz kurmanıza konu başlığı ile açarız talep gelirse
Ne kadar geç gelirse o kadar iyi demişsiniz, o zaman niye acele edip erken indirelim, ne kadar geç gelirse o kadar olgunlaşacak galiba güncelleme.

W

wittroc

Guest
Arkadaşlar, "Dağıtım durdu" veya "Dağıtım yok" saçmalıklarını bırakın. Her konu altında güncellemenin kademeli bir şekilde dağıtılacağını söylüyoruz. Eylül ayına kadar hepimize dağıtılmış olacaktır. Bu süre içerisinde güncelleme dağıtımı belirli aralıklarla devam edecek zaten.​
Ek: Güncelleme bir hafta sonra da gelse, bugün de gelse aynı güncelleme. Bir değişiklik olmayacak. Ancak sorunları fixlemek için hepimize dağıtıldığında yeni bir güncelleme gelecektir. O zamana kadar şimdi alanla bir ay sonra alacak arasında hiçbir fark yok.​