A Serisinden Kimler Güncelleme Aldı?

Yasarozde

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Arkadaşlar merhaba
Güncelleme gecikmeli geliyor çok haklısınız ama telefonlarla alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum güncellemeler bence ne kadar geç gelise o kadar iyidir. İsterseniz VPN India ile erkenden indirebilirsiniz bende A9 2020 kullanıyorum ve VPN ile indirdim meraktan :) aynı zamanda Oppo da çalışıyorum. Yardımcı olmaya çalışırım dilerseniz kurmanıza konu başlığı ile açarız talep gelirse
VPN ile nasıl indireceğiz ? Ben indirip bölgeyi Hindistan'a alıyorum ancak değişen bir şey olmuyor

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Forumun amacını bildiğinizi varsayıyorum ve burada mod olduğuma göre bu amaca uygun davranıyorum. Diğer mesajlara bakarsanız üslûbumun farklı olduğunu da görürsünüz. :)
Evet biliyorum, ama sizin saçmalıklar diye nitelendirdiğiniz konu insanların merakı ve burada olma sebebi olabilir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-18-00-10-00-25.jpg
    Screenshot_2020-07-18-00-10-00-25.jpg
    78.5 KB · Görüntüleme: 34

eurobaz

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Arkadaşlar, "Dağıtım durdu" veya "Dağıtım yok" saçmalıklarını bırakın. Her konu altında güncellemenin kademeli bir şekilde dağıtılacağını söylüyoruz. Eylül ayına kadar hepimize dağıtılmış olacaktır. Bu süre içerisinde güncelleme dağıtımı belirli aralıklarla devam edecek zaten.​

Ek: Güncelleme bir hafta sonra da gelse, bugün de gelse aynı güncelleme. Bir değişiklik olmayacak. Ancak sorunları fixlemek için hepimize dağıtıldığında yeni bir güncelleme gelecektir. O zamana kadar şimdi alanla bir ay sonra alacak arasında hiçbir fark yok.​

Güncelleme aynı güncelleme de aynı telefonu kullanan a kişisi b kişisinden 2-3 ay sonra güncelleme alıyorsa bunu burda değil de nerede dile getireceğiz?

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
@Elif arkadaşlar güncellemeler sebebiyle herkeste bir gerginlik var :) Her ne kadar saçmalık olsa da dediğiniz gibi burada olma sebepleri olabilir. Bizler de yoruluyoruz, sizler de. Bu sebeple böyle ufak tefek şeylerle birbirimize karşı tavır almaya gerek olmadığı kanaatindeyim. Forum hepimizin, birbirimizi üzmeye gerek yok.