Çözüldü Android 11 güncellemesi aldım telefonum ısınıyor.

Emrahfdn

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhaba;
Oppo Reno 4 lite Cihazım Yaklaşık 1.5 Aylık Cihaz Android 10 İle Aldığım Günden Beri Kullanıyordum Takı Android 11 Güncellemesi Gelmemişti Ve Oppo İle Görüşüp Güncelleme Gelmediğini Söyledim Onlarda Bana Mail yolu ile 3.08GB boyutunda güncelleme gönderdiler kurulumu yaptım ilk 1-2 gün hiç bir sorun yoktu ve daha sonra cihaz hiç bir işlem yapmadığım halde aşırı ısınmaya ve herkesde olduğu gibi pil tüketimi sorunu vermeye başladı bende istemedim güncellemeyi yapmayı ama mahlesef yaptık dün Oppo Türkiye ekibi ile görüşme sonrası cihazı servise getirin dedi daha 1.5 aylık cihaz servise götürmek pek mantıklı gelmiyor ama mecburen götürücem bu sorunlari yaşıyan var mı acaba ?

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Şu an telefon canavar gibi 4 saat +(iş yeri molaları aralarında) oyun oynyoum internet vb 2 gün rahat çıkarıyor güncelleme olaylarına pek takılmayın elimden gelse yazılım güncelleme apklerini silerim. Güncellemeyin sanki yeni özellikler sunacaklarmış gibi 12 de uzaya çıkarır geldi bana bi ocak güncellemesi. marta girceğiz. Telefon kararlı çalışıyorsa güncelleme yapmayın derim sadece öneridir.

Upvote 0

gktg26

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Hemen daha telefonu alir almaz haldır huldur guncelleme bekleyenleri anlamiyorum yazilim muhendisi uçak muhendisi filanlar galiba telefonda yazilim yapip ucak ucuruyolar bi kullanin durum nasi cikan yeni surum betami finalmi forumlari sikayetleri takip edin ve final (kararli) sureyi bekleyin verim icin

Upvote 0

karanfil

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Screenshot_2021-02-23-13-13-07-99.jpg
Screenshot_2021-02-23-13-12-10-50.jpg
Screenshot_2021-02-23-13-12-10-50.jpg
Screenshot_2021-02-23-13-12-47-75.jpg
burdan

Upvote 0