Android/ColorOS11 alanlar anlatın

enesky

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Android/ColorOS11 alanlar anlatın güzel yenilikler var mı farklar neler

hayko5

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Reno 2z mağduruyum halen alamadım ama personellerimden birinde reno 4 var aldım kontrol ettim pek bir değişiklik göremedim. Arayüz özelleştirme gelmiş ama çok bir heyecan yaratmadı bildirim çubuğunda butonların olduğu kısım hoşuma gitti. Başka da pek kayda değer bir şey yok almayı istememin sebebi almadıkça kendimi salak yerine konmuş gibi hissetmem.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Reno 2z mağduruyum halen alamadım ama personellerimden birinde reno 4 var aldım kontrol ettim pek bir değişiklik göremedim. Arayüz özelleştirme gelmiş ama çok bir heyecan yaratmadı bildirim çubuğunda butonların olduğu kısım hoşuma gitti. Başka da pek kayda değer bir şey yok almayı istememin sebebi almadıkça kendimi salak yerine konmuş gibi hissetmem.
Mağdur?.
Güncelleme istemek sizi o kötü kelimedeki sıfatı yapmaz.

Ayrıca güncelleme, sebebi her ne olursa olsun güncellemenin dağıtımı belirli bir plana göre yapılır.

Dağıtım konusunda taahhüt verilmediği için bu bir mağduriyetlik doğurmaz.

Reno2z için YouTube dan bakabilirsiniz ColorOS11 gelenlerin neler değiştiğini telefonlarında, reno4 ile kıyaslamak olmaz çünkü onda olan özellikler reno2z aynı değil mesela en basitinden reno2z ya kenar aydınlatma gelecek arayanlar için özelleştirme ve bunun gibi bir kaç özellik.

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Bnce güncelememe taraftarıyım telefonun senesi geldi artık 2 3 güncelleme sonra telefon bozulmaya yavaşlamaya yada sarjı hızlı bitmeye başlayacak benden söylemesi. reno2z kullananan biri olarak

hayko5

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Mağdur?.
Güncelleme istemek sizi o kötü kelimedeki sıfatı yapmaz.

Ayrıca güncelleme, sebebi her ne olursa olsun güncellemenin dağıtımı belirli bir plana göre yapılır.

Dağıtım konusunda taahhüt verilmediği için bu bir mağduriyetlik doğurmaz.

Reno2z için YouTube dan bakabilirsiniz ColorOS11 gelenlerin neler değiştiğini telefonlarında, reno4 ile kıyaslamak olmaz çünkü onda olan özellikler reno2z aynı değil mesela en basitinden reno2z ya kenar aydınlatma gelecek arayanlar için özelleştirme ve bunun gibi bir kaç özellik.
Ne demek yapmaz güncelleme takvimi kaç defadır sarkıyor konudan bir haber konuşuyorsunuz.

Aslan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Neredeyse Android 12 çıkacak ve biz hala Android 11 i alamadık. Bu bir şekilde mağduriyettir. Güncelleme nasıl bir planlamaya göre yapılıyor bilmiyorum ama çok da mantıklı bir planlama olmadığı kesin.. 1 sene geriden gelmek kabul edilebilecek bir durum değil bence. Reno 2z kullanıyorum ve telefon özellik vs memnunum ama sırf bu güncelleme mantığından dolayı çok pişmanım maalesef

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Evet Mart denildi oradan atladı Nisan ortası denildi onu da geçtik halen bekliyoruz Elif hanım lütfen ama.
Net bir tarih yoktu reno2z için beklenilen tarihler tahmini söylenen,çünkü güncelleme takvimlerine zaten nisanda yurt dışına beta verildi yanlış hatırlamıyorsam, Türkiye için tahmini cevaplar dolandı ortalıkta.

Aslan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Net bir tarih yoktu reno2z için beklenilen tarihler tahmini söylenen,çünkü güncelleme takvimlerine zaten nisanda yurt dışına beta verildi yanlış hatırlamıyorsam, Türkiye için tahmini cevaplar dolandı ortalıkta.
Bir şeyi merak ediyorum Oppo nun bu güncelleme dağıtım planı size doğru, mantıklı geliyor mu? Cevaplarınıza göre bu durumu çok normal karşılıyormuşsunuz gibi geliyor bana.. 1 yıl geriden gelmek ne demektir böyle saçma bir şey olabilir mi Allah aşkına.. Şuan dünyada Android 12 özellikleri tanıtılıyor hangi telefonlar alacak vs konuşulurken biz hala Android 11 bekliyoruz