İpucu ColorOS7 Güncellemesi Sonrası Öneri ve Tavsiyeler

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Rica ederim Güç tüketimini arttırır diye bir not düşmüşler altına. Kullanmıyorum ama bataryayı fazlasıyla etkiler diye düşünüyorum. Bildirimleri gösteriyor mu kullanan biri cevaplarsa daha yararlı olur
Evet bildirimleri gösteriyor
Mesajlar birleştirildi:

Teyit ettim Always On Display olayı tam çalışmiyor, bildirimleri göstermiyor sadece saat gösteriyor, çağrıyıda aynı şekilde göstermiyor
Yanlış biliyorsunuz, kilit ekranında bildirimler gösteriliyor
IMG_20200703_134046.jpg

Son düzenleme:

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Evet bildirimleri gösteriyor
Mesajlar birleştirildi:

Yanlış biliyorsunuz, kilit ekranında bildirimler gösteriliyor
Ekli dosyayı görüntüle 1038
Teşekkür ederim tüm detaylara kadar göstermişsiniz, benim göstermiyordu, zaten tele reset attım ondan sonrada denemedim.
Mesajlar birleştirildi:

Peki şarj yeme durumunuz nasıl, hem ben biliyorum demedim teyit ettim dedim, benimki böyle sizinki nasıl gösteriyor mu demek istedim.**** etmedim bende böyle sizde nasıl durum demek istedim ,güncelleme alanlara.

Son düzenleme:

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Teşekkür ederim tüm detaylara kadar göstermişsiniz, benim göstermiyordu, zaten tele reset attım ondan sonrada denemedim.
Mesajlar birleştirildi:

Peki şarj yeme durumunuz nasıl, hem ben biliyorum demedim teyit ettim dedim, benimki böyle sizinki nasıl gösteriyor mu demek istedim.**** etmedim bende böyle sizde nasıl durum demek istedim ,güncelleme alanlara.
Ben kötü bir şey demedim
Vermiş olduğunuz bilginin yanlış olduğunu söyledim
Ayrıca, teyit etmek doğrulamaktır

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ben kötü bir şey demedim
Vermiş olduğunuz bilginin yanlış olduğunu söyledim
Ayrıca, teyit etmek doğrulamaktır
Evet doğruladım kendim yaparak, ondan öyle dedim
Mesajlar birleştirildi:

Ben bilgi böyle kesindir demedim , güncelleme sonucu benimki öyle oldu dedim, test ederek de teyid ettim dedim, bunun neresi yanlış, teyit konusunda
Mesajlar birleştirildi:

Sizinde böylemi dedim,kendim teyid ettim böyle, sizde durum nedir dedim, reset yaptıktan sonra benim ekranda da görüldü, Kaan bey sayesinde teşekkür ederim tekrar kendisine

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sakin olalım... Kimse kimsenin gözüne sokmuyor bir şe
Evet doğruladım kendim yaparak, ondan öyle dedim
Mesajlar birleştirildi:

Ben bilgi böyle kesindir demedim , güncelleme sonucu benimki öyle oldu dedim, test ederek de teyid ettim dedim, bunun neresi yanlış, teyit konusunda
Mesajlar birleştirildi:

Sizinde böylemi dedim,kendim teyid ettim böyle, sizde durum nedir dedim, reset yaptıktan sonra benim ekranda da görüldü, Kaan bey sayesinde teşekkür ederim tekrar kendisine

Bizde teşekkür ederiz Kaan beye

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ayrıca siz neyi,beğendiniz, shark ve grknero
Mesajlar birleştirildi:

Bizde teşekkür ederiz Kaan beye
Benim telinde sorun vardı onu anlattım, ben hemen böyle oluyor demedim siz işin geçmiş olayını bilmiyorsunuz, ben benim tel üzerinden konuştum, tekrar tekrar deneyerek teyit ettim, benim tel üzerinden, yani sizde görseydiniz sorunu ,teyid eder yani doğrulardınız, anlatabildim mi,düzeltme yapacaksanız işin aslına göre yapın,kahramanlık değil.

Son düzenleme:

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yanlış biliyorsunuz demek var yada ben güncellendi m gösteriyor demek var , anlatabildim mi, arada fark var, umarım anlatbilmişimdir.

xbages

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Eğer sanal düğme tercihiniz sadece orta tuş ve geri tuşu, orta tuşu yukarı kaydırınca son pencereler şeklindeyse coloros7 size byük darbe vuracaktır çünkü ben şuan güncellemeyi yaptığıma üzüldüm benim kullanımımı zorlaştırdı bu bağlamda.