Tartışma Reno2z ColorOS11 sonrası oluşan sorunları burada paylaşıp çözelim

Serkan39

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Benim en çok android 11 sonra donma sorunu sinir bozucu. Telefondan soğudum.

sevimliyim42

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
bugün oppo genel merkezi ile bir görüşmem oldu 30-45 gün içersinde bir düzeltme güncellemesi yayınlanacağını eğerki bu süreyi beklemek istemiyorsanızda en yakın yetkili servislerimize göndererek android 10 a geçiş yapabileceğim bilgisini aldım. bölgesinde yetkili servis olan arkadaşlar direk giderek eski sürüme dönüş sağlayabilirler ben biraz daha bekleyeceğim olmazsa bende mecburen yetkili servise verip sürüm düşürme yaptıracağım. bu arada konuşma sebebim android 11 sonrası telefonda oluşan donma,takılma idi.

Son düzenleme:

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Tema mağazasından yazı tipini değiştirdim ve tekrar sistem yazı tipi olan roboto ya alamıyorum. Bu sorunun çözümü var mı?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Tema mağazasından yazı tipini değiştirdim ve tekrar sistem yazı tipi olan roboto ya alamıyorum. Bu sorunun çözümü var mı?
Tema mağazası na girin sağ allta ben var girin sonrasında kaynaklarıma giriniz sonrasında temanın yanında yazı tipleri var ona basın sonrasında orada default font basınız yeniden eski haline dönecektir.

beyoglu

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
merhaba @Elif hanim. Güncelleme sonrasi donma sorunu bende de var 30 sn power ve ses açma tuşuna donma olayını tamamıyla çözmek icin mi donduğu zaman kapanıp açılması için mi yapacağız?

birde kamerasından maksimum faydalanmak istiyorum fotoğraf çekmeyi seviyorum ama ayarlarından pek anlamıyorum hangi ortamda hangi ayarı yapacağımı gösterir bir kaynak var mi acaba mesela uzun pozlama yapmak veya gun batimi çekimi yapmak istiyorum ama kalitesiz görüntüler alıyorum tripod olsa da cevap için şimdiden teşekkürler.