Tartışma Reno2z ColorOS11'i yükleyen arkadaşlar buraya !!!

UmitTheGreat

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-11-22-34-15-79_84d3000e3f4017145260f7618db1d683.jpg
    Screenshot_2021-06-11-22-34-15-79_84d3000e3f4017145260f7618db1d683.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 34

Captain

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Tepkisel anlamda coloros 11, coloros 7 ye göre baya yavaş kalıyor.Tamam animasyonlar daha smooth hale getirilmiş fakat tepkiler ağırlaşmış.Güncellemeyi ilk yüklediğimde çok tuhafıma gitmişti yavaş yavaş alışıyorum ama bence kötü olmuş.

ParTaa

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Yuh 1 hafta olmus geleli bende Hindistan sürümü olduğu için gelmedi sansa bak 2 ay önce filan yüklemiştim geride dönülmez şimdi bundan sinir krizi sebebi yemin ediyorum

Yusuf35

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Görüp denk geldiklerimi tekrar aktarıyorum;
-Menü geri gelme barlarındaki gizleyip açma olan nokta işaretçisi navigasyon tuşları yok.
-Coloros 7 ye göre yavaş kalıyor.
-Coloros 7 de 11 de Temasını iğrenç buluyorum Bana göre Coloros 6 Tema çok daha iyiydi.
-Bölünmüş ekran hiç bir işe yaramıyor. Samsung un en basit telefonlarında bile bölünmüş ekran her uygulama da çok daha iyi çalışıyor, Çözülmeyecek bir durum değil bilerek yaptıklarını düşünüyorum.
-Batarya konusunda iyileştirme var gibi.
-Kamera ayarları iyi olmuş.
-Müzik player' ı berbat bir hale getirmişler önceki çok daha iyiydi.
-Coloros 7 ve sonrası Telefonun sistem ve bildirim seslerini iğrenç bulmaya başladım. Gene Coloros 6 ya değineceğim tuş kilidi sesi yüksek ve çıt diye muazzam bir sesi vardı. Coloros 11 tuş kilit sesi yok var arası bir durumda o kadar kısık ve az çıkıyor anlatamam. Bildirim sesi "Vurmalı Çalgılar" tonu Coloros 6 da muhteşimde gene 7 ve 11 de aynı batık berbat ton. Bunları da geçtim bari o ayarları bizim yapmamızı müsaade etseler gene gam yemeyeceğim.
-En basitinden o kadar marka modeli çıkıyor ama bir aksesuar kılıf konusuna değinilmiyor.

İşin özetine gelecek olursak orijinalinde ne tema ya müsaade ediyorlar nede iyi ve düzgün bir güncelleme gönderelim diyorlar gözlemlediğim kişiye zevke göre değişebilir tabiki bir şey diyemem ama Coloros 6 dan itibaren bir telefonu nasıl saçma ve berbat hala getirilir onu görebildim sadece ben.